O magazínu Přemýšlej.cz
Hlavní strana Hlavní strana O Přemýšlej.cz

O magazínu Přemýšlej.cz

Email Tisk
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Přemýšlej.cz je online magazín, který nepravidelně vydává články na témata osobního rozvoje.

Hlavním záměrem Přemýšlej.cz je především poskytovat hodnotné a přínosné články pro čtenáře, kteří se zajímají o osobní růst, vztahy, společnost a psychologii obecně.

V magazínu dále najdete populární články na témata jako úspěch, motivace, práce, peníze apod. Přečíst si můžete recenze zajímavých knih, nebo se potěšit inspirujícími příběhy.

Filosofie magazínu Přemýšlej.cz

cesta

Jak již bylo řečeno Přemýšlej.cz se zabývá převážně osobním rozvojem. Co si však představit pod pojmem osobní rozvoj? V dnešní době se za osobní rozvoj vydává kdejaká ezoterická nauka nevalné úrovně. Populární jsou rovněž různé marketingové produkty typu 10 rychlých rad jak zbohatnout, či se stát šťastným. Takhle si osobním rozvoj nepředstavujeme!

Tímto magazínem chceme nabídnout zdravý pohled na osobní růst. Osobní rozvoj je podle našeho chápání snaha zdokonalovat se. Růst ve svém poznání, v poznání druhých i sebe sama. Je to cesta, během které se stáváme lepšími lidmi.

Na tomto aspektu magazín Přemýšlej.cz staví. Snažíme se produkovat kvalitní články vedoucí k zamyšlení, k přehodnocení našeho uspěchaného života. Články, úvahy, příběhy, které nás mají inspirovat a motivovat k pozitivní přeměně vlastního života.

Sdílet článek

Líbil se Vám článek? Ohodnoťte jej!